Gjutna galler
Artikkel nr. 15052

H 51mm, 51 x 51, blå, konkav, iso FR
Gitterrist artikkel 15052 – Spesifikasjoner
| Platedimensjon | 1219 x 3658 mm |
| Høyde | 51 mm |
| Mønster | Kvadratisk, 51 x 51 mm |
| Profiltjocklek | 8,5 / 6 mm (topp / bunn) |
| Åpning | 41,5 x 41,5 mm |
| Åpent areal | 69% |
| Vekt | 23,4 kg/m2 |
| Vekt pr. plate | 104,3 kg |
| Yta | U-formet konkav |
| Farge | Blå (RAL 5015) |
| Plastråstoff | Isophtalic polyester |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -20°C/80°C |
| Elektrisk ledningsevne | Isolerende |


Kontakta oss för ett förutsättningslöst möte!
Kontakta ossEller läs mer om våra produkter och tjänster här
Tjänster
Vi är experter på glasfiber och erbjuder ett brett utbud av tjänster från ritning till installation.
Våra tjänster

