Fastgørelsesmaterialer
Artikkel nr. 16007

M-clip, 38mm, 316L
M-Clip 38mm 16007 – Spesifikasjoner
| Type | M-Clip |
| Lengde | 52 mm |
| Bredde | 20 mm |
| Høyde | 12 mm |
| Vekt | 23 g |
| Åpning senter-senter | 38 mm |
| Hull lengde | 8,5 mm |
| Bolt | M8 |
| Material | 316L |
| Platetykkelse | 2 mm |
Eksempel bilder

Generell info
Vi har et stort utvalg av forskjellige typer festemateriell i 316L og kan komme med våre anbefalinger på hvilke type som bør nyttes. Alle festemateriell kan bestilles med tilhørende bolt og mutter i A4 kvalitet.
Kontakt osKontakt mig for en uforpligtende snak!
Kontakt osEller læs mere om vores produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter i glasfiber og tilbyder en bred vifte af tjenester fra tegning til installation.
Vores tjenester

