Valetut ritilät
Artikkel nr. 15023

H 25mm, 38×38, sort, konkav, iso FR
Gitterrist artikkel 15023 – Spesifikasjoner
| Levyn mitat | 1220 x 3658 mm |
| Korkeus | 25 mm |
| Kuvio | Kvadratisk, 38 x 38 mm |
| Profiilin paksuus | 6,5 / 5 mm (topp / bunn) |
| Avaaminen | 32 x 32 mm |
| Avoin alue | 68% |
| Paino | 12,2 kg/m2 |
| Paino per levy | 54,4 kg |
| Pinta | U-formet konkav |
| Väri | Sort (RAL 9004) |
| Muoviraaka-aine | Isoftaalipolyesteri |
| Palonkestävyys | ASTM E84-05, luokka 1 |
| Liekin leviäminen | < 25 |
| Lämpötila-alue | -20°C/80°C |
| Sähkönjohtavuus | Ledende, EN 13463-1, EN 50014 |


Ota yhteyttä sitoumuksettomaan keskusteluun!
Ota yhteyttäTai lue lisää tuotteistamme ja palveluistamme täältä
Palvelut
Olemme lasikuidun asiantuntijoita ja tarjoamme laajan valikoiman palveluita piirustuksesta asennukseen.
Palvelumme

