Valetut ritilät
Artikkel nr. 15025

H 30mm, 19×19, grå, sand, iso FR
Gitterrist artikkel 15023 – Spesifikasjoner
| Levyn mitat | 1219 x 3658 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Kuvio | Neliö, 19 x 19 mm |
| Profiilin paksuus | 7 / 5 mm (ylhäällä / alhaalla) |
| Avaaminen | 12 x 12 mm |
| Avoin alue | 42% |
| Paino | 16,6 kg/m2 |
| Paino per levy | 74 kg |
| Pinta | Hienojakoinen piidioksidihiekka |
| Väri | Harmaa (RAL 7001) |
| Muoviraaka-aine | Isoftaalipolyesteri |
| Palonkestävyys | ASTM E84-05, luokka 1 |
| Liekin leviäminen | < 25 |
| Lämpötila-alue | -20°C/80°C |
| Sähkönjohtavuus | Eristys |


Ota yhteyttä sitoumuksettomaan keskusteluun!
Ota yhteyttäTai lue lisää tuotteistamme ja palveluistamme täältä
Palvelut
Olemme lasikuidun asiantuntijoita ja tarjoamme laajan valikoiman palveluita piirustuksesta asennukseen.
Palvelumme

