Støpte gitterrister
Artikkel nr. 15039

H 38mm, tåreplate, grå, iso FR
Gitterrist artikkel 15039 – Spesifikasjoner
| Platedimensjon | 1219 x 3658 mm |
| Høyde | 38 mm |
| Mønster | Tett plate, 3 mm |
| Profiltykkelse | 7 / 5 mm (topp / bunn) |
| Åpent areal | 0% |
| Vekt | 29,5 kg/m2 |
| Vekt pr. plate | 131,7 kg |
| Overflate | Tåreplate |
| Farge | Grå (RAL 7001) |
| Plastråstoff | Isophtalic polyester |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -20°C/80°C |
| Elektrisk ledningsevne | Isolerende |


Ta kontakt for en uforpliktende prat!
Kontakt ossEller les mer om våre produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter på glassfiber og tilbyr et bredt utvalg tjenester fra tegning til installasjon.
Våre tjenester

