Fastgørelsesmaterialer
Artikkel nr. 16008

M-clip, 51mm, 316L
M-Clip 51mm 16008 – Spesifikasjoner
| Type | M-Clip 51mm |
| Åpning senter-senter | 51 mm |
| Hull | 9 mm |
| Bolt | M8 |
| Material | 316L |
| Platetykkelse | 2 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Høyde | 30 mm |
| Vekt | 48 g |
Eksempel bilder

Generell info
Vi har et stort utvalg av forskjellige typer festemateriell i 316L og kan komme med våre anbefalinger på hvilke type som bør nyttes. Alle festemateriell kan bestilles med tilhørende bolt og mutter i A4 kvalitet.
Kontakt osKontakt mig for en uforpligtende snak!
Kontakt osEller læs mere om vores produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter i glasfiber og tilbyder en bred vifte af tjenester fra tegning til installation.
Vores tjenester

