Festemateriell
Artikkel nr. 16008

M-clip, 51mm, 316L
M-Clip 51mm 16008 – Spesifikasjoner
| Type | M-Clip 51mm |
| Åpning senter-senter | 51 mm |
| Hull | 9 mm |
| Bolt | M8 |
| Material | 316L |
| Platetykkelse | 2 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Høyde | 30 mm |
| Vekt | 48 g |
Eksempel bilder

Generell info
Vi har et stort utvalg av forskjellige typer festemateriell i 316L og kan komme med våre anbefalinger på hvilke type som bør nyttes. Alle festemateriell kan bestilles med tilhørende bolt og mutter i A4 kvalitet.
Kontakt ossTa kontakt for en uforpliktende prat!
Kontakt ossEller les mer om våre produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter på glassfiber og tilbyr et bredt utvalg tjenester fra tegning til installasjon.
Våre tjenester

