Portaat
Artikkel nr. 15903

K 38 mm, 19 × 19, harmaa, hiekka, iso FR
Gitterrist artikkel 15903 – Spesifikasjoner
| Levyn mitat | 573 x 3658 mm |
| Forsterkede kanter | Begge sider (gul kant) |
| Korkeus | 38 mm |
| Kuvio | 19 x 19 mm |
| Profiilin paksuus | 6,5 / 5 mm |
| Avaaminen | 12 x 12 mm |
| Avoin alue | 42% |
| Paino | 21,5 kg/m² |
| Vekt pr. plate: | 45 kg |
| Pinta | Hienojakoinen piidioksidihiekka |
| Väri | Grå (RAL 7001), gul front (RAL1003) |
| Muoviraaka-aine | Isoftaalipolyesteri |
| Palonkestävyys | ASTM E84-05, luokka 1 |
| Liekin leviäminen | < 25 |
| Lämpötila-alue | -20°C/80°C |
| Sähkönjohtavuus | Eristys |
| Maks anbefalt lengde | 1 m |


Illustrasjonen viser hvordan trapperisten har
forsterket kant på hver langside.
Ota yhteyttä sitoumuksettomaan keskusteluun!
Ota yhteyttäTai lue lisää tuotteistamme ja palveluistamme täältä
Palvelut
Olemme lasikuidun asiantuntijoita ja tarjoamme laajan valikoiman palveluita piirustuksesta asennukseen.
Palvelumme

