Trappetrinn
Artikkel nr. 15903

H 38mm, 19×19, grå, sand, iso FR
Gitterrist artikkel 15903 – Spesifikasjoner
| Platedimensjon | 573 x 3658 mm |
| Forsterkede kanter | Begge sider (gul kant) |
| Høyde | 38 mm |
| Mønster | 19 x 19 mm |
| Profiltykkelse | 6,5 / 5 mm |
| Åpning | 12 x 12 mm |
| Åpent areal | 42% |
| Vekt | 21,5 kg/m2 |
| Vekt pr. plate: | 45 kg |
| Overflate | Finfordelt silica sand |
| Farge | Grå (RAL 7001), gul front (RAL1003) |
| Plastråstoff | Isophtalic polyester |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -20°C/80°C |
| Elektrisk ledningsevne | Isolerende |
| Maks anbefalt lengde | 1 m |


Illustrasjonen viser hvordan trapperisten har
forsterket kant på hver langside.
Ta kontakt for en uforpliktende prat!
Kontakt ossEller les mer om våre produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter på glassfiber og tilbyr et bredt utvalg tjenester fra tegning til installasjon.
Våre tjenester

