Valetut ritilät
Artikkel nr. 15032

H 38mm, 19×19, rød, sand, ve FR
Gitterrist artikkel 15032 – Spesifikasjoner
| Levyn mitat | 1219 x 3658 mm |
| Korkeus | 38 mm |
| Kuvio | Neliö, 19 x 19 mm |
| Profiilin paksuus | 7 / 5 mm (ylhäällä / alhaalla) |
| Avaaminen | 12 x 12 mm |
| Avoin alue | 42% |
| Paino | 21,5 kg/m² |
| Paino per levy | 95,9 kg |
| Väri | Rød (RAL 2002) |
| Muoviraaka-aine | Vinyyliesteri |
| Palonkestävyys | ASTM E84-05, luokka 1 |
| Liekin leviäminen | < 25 |
| Lämpötila-alue | -40°C/110°C |
| Sähkönjohtavuus | Eristys |


Ota yhteyttä sitoumuksettomaan keskusteluun!
Ota yhteyttäTai lue lisää tuotteistamme ja palveluistamme täältä
Palvelut
Olemme lasikuidun asiantuntijoita ja tarjoamme laajan valikoiman palveluita piirustuksesta asennukseen.
Palvelumme

