Valetut ritilät
Artikkel nr. 15040

H 38mm, tåreplate, gul, iso FR
Gitterrist artikkel 15040 – Spesifikasjoner
| Levyn mitat | 1219 x 3658 mm |
| Korkeus | 38 mm |
| Kuvio | Tett plate, 3 mm |
| Profiilin paksuus | 7 / 5 mm (ylhäällä / alhaalla) |
| Avoin alue | 0% |
| Paino | 29,5 kg/m2 |
| Paino per levy | 131,7 kg |
| Pinta | Tåreplate |
| Väri | Gul (RAL 1003) |
| Muoviraaka-aine | Isoftaalipolyesteri |
| Palonkestävyys | ASTM E84-05, luokka 1 |
| Liekin leviäminen | < 25 |
| Lämpötila-alue | -20°C/80°C |
| Sähkönjohtavuus | Eristys |


Ota yhteyttä sitoumuksettomaan keskusteluun!
Ota yhteyttäTai lue lisää tuotteistamme ja palveluistamme täältä
Palvelut
Olemme lasikuidun asiantuntijoita ja tarjoamme laajan valikoiman palveluita piirustuksesta asennukseen.
Palvelumme

