Profiilipohjainen ritilä
Artikkel nr. 15513

H 38mm, åpning 19mm, sort, sand, fe FR (Offshore Grating)
Gitterrist artikkel 15513 – Spesifikasjoner
| Levyn mitat | 1000 x 6000 mm |
| Korkeus | 38 mm |
| Profilavstand | 34 mm |
| Åpning mellom profiler | 19 mm |
| Avoin alue | 55% |
| Paino | 15,7 kg/m2 |
| Paino per levy | 94,2 kg |
| Pinta | Hienojakoinen piidioksidihiekka |
| Väri | Sort (RAL 9004) |
| Muoviraaka-aine | Fenoli |
| Palonkestävyys | ASTM E84-05, luokka 1 |
| Liekin leviäminen | < 25 |
| Lämpötila-alue | -40 C / 60 C |
| Sähkönjohtavuus | Ledende, EN 13463-1, EN 50014 |


Ota yhteyttä sitoumuksettomaan keskusteluun!
Ota yhteyttäTai lue lisää tuotteistamme ja palveluistamme täältä
Palvelut
Olemme lasikuidun asiantuntijoita ja tarjoamme laajan valikoiman palveluita piirustuksesta asennukseen.
Palvelumme

