Profilbasert gitterrist
Artikkel nr. 15513

H 38mm, åpning 19mm, sort, sand, fe FR (Offshore Grating)
Gitterrist artikkel 15513 – Spesifikasjoner
| Platedimensjon | 1000 x 6000 mm |
| Høyde | 38 mm |
| Profilavstand | 34 mm |
| Åpning mellom profiler | 19 mm |
| Åpent areal | 55% |
| Vekt | 15,7 kg/m2 |
| Vekt pr. plate | 94,2 kg |
| Overflate | Finfordelt silica sand |
| Farge | Sort (RAL 9004) |
| Plastråstoff | Fenol |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -40 C / 60 C |
| Elektrisk ledningsevne | Ledende, EN 13463-1, EN 50014 |


Ta kontakt for en uforpliktende prat!
Kontakt ossEller les mer om våre produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter på glassfiber og tilbyr et bredt utvalg tjenester fra tegning til installasjon.
Våre tjenester

