Kiinnitysmateriaalit
Artikkel nr. 16080

Gummifot, NBR
Gummifot 16080 – Spesifikasjoner
| Type | Gummifot til gitterrister |
| Material | NBR |
| Korkeus | 32 mm |
| Avaaminen | 7 mm |
| Lengde | 31 mm |
| Bredde | 33 mm |
| Høyde over gulv | 13 mm |
| Paino | 27 g |
Eksempel bilder


Generell info
Vi har et stort utvalg av forskjellige typer festemateriell i 316L og kan komme med våre anbefalinger på hvilke type som bør nyttes. Alle festemateriell kan bestilles med tilhørende bolt og mutter i A4 kvalitet.
Ota yhteyttäOta yhteyttä sitoumuksettomaan keskusteluun!
Ota yhteyttäTai lue lisää tuotteistamme ja palveluistamme täältä
Palvelut
Olemme lasikuidun asiantuntijoita ja tarjoamme laajan valikoiman palveluita piirustuksesta asennukseen.
Palvelumme

