Fastgørelsesmaterialer
Artikkel nr. 16080

Gummifot, NBR
Gummifot 16080 – Spesifikasjoner
| Type | Gummifot til gitterrister |
| Material | NBR |
| Høyde | 32 mm |
| Åpning | 7 mm |
| Lengde | 31 mm |
| Bredde | 33 mm |
| Høyde over gulv | 13 mm |
| Vekt | 27 g |
Eksempel bilder


Generell info
Vi har et stort utvalg av forskjellige typer festemateriell i 316L og kan komme med våre anbefalinger på hvilke type som bør nyttes. Alle festemateriell kan bestilles med tilhørende bolt og mutter i A4 kvalitet.
Kontakt osKontakt mig for en uforpligtende snak!
Kontakt osEller læs mere om vores produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter i glasfiber og tilbyder en bred vifte af tjenester fra tegning til installation.
Vores tjenester

