Støpte gitterrister
Artikkel nr. 15051

H 51mm, 51 x 51, gul, konkav, ve FR
Gitterrist artikkel 15051 – Spesifikasjoner
| Platedimensjon | 1219 x 3658 mm |
| Høyde | 51 mm |
| Mønster | Kvadratisk, 51 x 51 mm |
| Profiltykkelse | 8,5 / 6 mm (topp / bunn) |
| Åpning | 41,5 x 41,5 mm |
| Åpent areal | 69% |
| Vekt | 23,4 kg/m2 |
| Vekt pr. plate | 23,4 kg/m2 |
| Overflate | U-formet konkav |
| Farge | Gul (RAL 1003) |
| Plastråstoff | Vinylester |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -40°C/110°C |
| Elektrisk ledningsevne | Isolerende |


Ta kontakt for en uforpliktende prat!
Kontakt ossEller les mer om våre produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter på glassfiber og tilbyr et bredt utvalg tjenester fra tegning til installasjon.
Våre tjenester

