Trappetrinn
Artikkel nr. 15911

H 38mm, opening 19mm, black, grit, ph FR (Offshore Grating)
Offshore Grating artikkel 15911 – Spesifikasjoner
| Panel size | 310 x 4000 mm |
| Reinforced edge | One sides |
| Height | 38 mm |
| Profile distance | 34 mm |
| Opening | 14 mm |
| Open area | 55% |
| Weight | 19 kg/m2 |
| Weight per plate | 45 kg |
| Surface | Applied grit |
| Color | Black (RAL9004) |
| Resin | Phenol |
| Fire retardance | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Working temperature | -40 C / 60 C |
| Electric properties | Conductive- EN 13463-1, EN 50014 |
| Maximal length recommended | 1,2 m |
Ta kontakt for en uforpliktende prat!
Kontakt ossEller les mer om våre produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter på glassfiber og tilbyr et bredt utvalg tjenester fra tegning til installasjon.
Våre tjenester

