Støbte riste
Artikkel nr. 15037

H 38mm, 38×38, grønn, sand, ortho FR
Gitterrist artikkel 15037 – Spesifikasjoner
| Platedimensjon | 1219 x 3658 mm |
| Høyde | 38 mm |
| Mønster | Kvadratisk, 38 x 38 mm |
| Profiltykkelse | 7 / 5 mm (topp / bunn) |
| Åpning | 31 x 31 mm |
| Åpent areal | 67% |
| Vekt | 18,6 kg/m2 |
| Vekt pr. plate | 82,9 kg |
| Overflade | Finfordelt silica sand |
| Farge | Grønn (RAL 6017) |
| Plastråstoff | Ortho polyester |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -20°C/60°C |
| Elektrisk ledningsevne | Isolerende |


Kontakt mig for en uforpligtende snak!
Kontakt osEller læs mere om vores produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter i glasfiber og tilbyder en bred vifte af tjenester fra tegning til installation.
Vores tjenester

