Valetut ritilät
Artikkel nr. 15035

H 38mm, 25×25, grå, sand, iso FR
Gitterrist artikkel 15035 – Spesifikasjoner
| Levyn mitat | 1225 x 3665 mm |
| Korkeus | 38 mm |
| Kuvio | Kvadratisk, 25 x 25 mm |
| Profiilin paksuus | 9 / 6 mm (topp / bunn) |
| Avaaminen | 17 x 17 mm |
| Avoin alue | 48% |
| Paino | 21,5 kg/m² |
| Paino per levy | 95,9 kg |
| Pinta | Hienojakoinen piidioksidihiekka |
| Väri | Harmaa (RAL 7001) |
| Muoviraaka-aine | Isoftaalipolyesteri |
| Palonkestävyys | ASTM E84-05, luokka 1 |
| Liekin leviäminen | < 25 |
| Lämpötila-alue | -20°C/80°C |
| Sähkönjohtavuus | Eristys |


Ota yhteyttä sitoumuksettomaan keskusteluun!
Ota yhteyttäTai lue lisää tuotteistamme ja palveluistamme täältä
Palvelut
Olemme lasikuidun asiantuntijoita ja tarjoamme laajan valikoiman palveluita piirustuksesta asennukseen.
Palvelumme

