Profiilipohjainen ritilä
Artikkel nr. 15521

H 38mm, åpning 14mm, gul, sand, ISO FR
Gitterrist artikkel 15521 – Spesifikasjoner
| Levyn mitat | 1000 x 6000 mm |
| Korkeus | 38 mm |
| Profilavstand | 29 mm |
| Åpning mellom profiler | 14 mm |
| Tykkelse I-profiler | 15 mm |
| Avoin alue | 48% |
| Paino | 21,5 kg/m² |
| Paino per levy | 129 kg |
| Pinta | Sandbelagt |
| Väri | Gul (RAL 1003) |
| Muoviraaka-aine | Isoftaalipolyesteri |
| Palonkestävyys | ASTM E84-05, luokka 1 |
| Liekin leviäminen | < 25 |
| Lämpötila-alue | -20°C/80°C |
| Sähkönjohtavuus | Eristys |


Ota yhteyttä sitoumuksettomaan keskusteluun!
Ota yhteyttäTai lue lisää tuotteistamme ja palveluistamme täältä
Palvelut
Olemme lasikuidun asiantuntijoita ja tarjoamme laajan valikoiman palveluita piirustuksesta asennukseen.
Palvelumme

