Profiilipohjainen ritilä
Artikkel nr. 15601

H 40mm, tett plate, grå, sand, iso FR
Gitterrist artikkel 15601– Spesifikasjoner
| Levyn mitat | 500 x 6000 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Profilavstand | 49 mm |
| Paino | 20 kg/m2 |
| Paino per levy | 60 kg |
| Pinta | Hienojakoinen piidioksidihiekka |
| Väri | Harmaa (RAL 7001) |
| Muoviraaka-aine | Isoftaalipolyesteri |
| Palonkestävyys | ASTM E84-05, luokka 1 |
| Liekin leviäminen | < 25 |
| Lämpötila-alue | -20°C/80°C |
| Sähkönjohtavuus | Eristys |

Ota yhteyttä sitoumuksettomaan keskusteluun!
Ota yhteyttäTai lue lisää tuotteistamme ja palveluistamme täältä
Palvelut
Olemme lasikuidun asiantuntijoita ja tarjoamme laajan valikoiman palveluita piirustuksesta asennukseen.
Palvelumme

