Trappetrinn
Artikkel nr. 15910

H 38mm, 19×19, grå, sand, iso FR
Gitterrist artikkel 15910 – Spesifikasjoner
| Platedimensjon: | 315 x 6000 mm |
| Forsterkede kanter | Ene siden |
| Høyde | 38 mm |
| Profilavstand | 34 mm |
| Åpning mellom profiler | 14 mm |
| Åpent areal | 55% |
| Vekt | 19, kg/m2 |
| Vekt pr. plate | 45 kg |
| Overflate | Finfordelt silica sand |
| Farge | Grå (RAL 7001), gul front (RAL1003) |
| Plastråstoff | Isophtalic polyester |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -20°C/80°C |
| Elektrisk ledningsevne | Isolerende |
| Maks lengde anbefalt | 1,2 m |
Ta kontakt for en uforpliktende prat!
Kontakt ossEller les mer om våre produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter på glassfiber og tilbyr et bredt utvalg tjenester fra tegning til installasjon.
Våre tjenester

