Profilbasert gitterrist
Artikkel nr. 15514

H 38mm, åpning 14mm, sort, sandbelagt, fe FR (Offshore Grating)
Gitterrist artikkel 15514 – Spesifikasjoner
| Platedimensjon | 1000 x 6000 mm |
| Høyde | 38 mm |
| Profilavstand | 29 mm |
| Åpning mellom profiler | 14 mm |
| I-profil tykkelse | 15 mm |
| Åpent areal | 48% |
| Vekt | 21,5 kg/m2 |
| Vekt pr. plate | 129kg |
| Overflate | Sandbelagt |
| Farge | Sort (RAL 9004) |
| Plastråstoff | Fenol |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -40 C / 60 C |
| Elektrisk ledningsevne | Ledende, EN 13463-1, EN 50014 |


Ta kontakt for en uforpliktende prat!
Kontakt ossEller les mer om våre produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter på glassfiber og tilbyr et bredt utvalg tjenester fra tegning til installasjon.
Våre tjenester

