Festemateriell
Artikkel nr. 16014

Topp-clip
Topp-clip 16014 – Spesifikasjoner
| Type | Topp-clip |
| Lengde | 60 mm |
| Bredde | 30 mm |
| Høyde | 12 mm |
| Vekt | 81 g |
| Åpning senter-senter | 40 mm |
| Hull lengde | 20 mm |
| Hull bredde | 10 mm |
| Bolt | M8 |
| Material | Galvanisert |
| Platetykkelse | 3 mm |
Generell info
Vi har et stort utvalg av forskjellige typer festemateriell i 316L og kan komme med våre anbefalinger på hvilke type som bør nyttes. Alle festemateriell kan bestilles med tilhørende bolt og mutter i A4 kvalitet.
Kontakta ossKontakta oss för ett förutsättningslöst möte!
Kontakta ossEller läs mer om våra produkter och tjänster här
Tjänster
Vi är experter på glasfiber och erbjuder ett brett utbud av tjänster från ritning till installation.
Våra tjänster

