Festemateriell
Artikkel nr. 16014

Topp-clip
Topp-clip 16014 – Spesifikasjoner
| Type | Topp-clip |
| Lengde | 60 mm |
| Bredde | 30 mm |
| Høyde | 12 mm |
| Vekt | 81 g |
| Åpning senter-senter | 40 mm |
| Hull lengde | 20 mm |
| Hull bredde | 10 mm |
| Bolt | M8 |
| Material | Galvanisert |
| Platetykkelse | 3 mm |
Generell info
Vi har et stort utvalg av forskjellige typer festemateriell i 316L og kan komme med våre anbefalinger på hvilke type som bør nyttes. Alle festemateriell kan bestilles med tilhørende bolt og mutter i A4 kvalitet.
Kontakt ossTa kontakt for en uforpliktende prat!
Kontakt ossEller les mer om våre produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter på glassfiber og tilbyr et bredt utvalg tjenester fra tegning til installasjon.
Våre tjenester

