Støbte riste
Artikkel nr. 15002

H 12mm, 38×38, gul, glatt, ve FR
Gitterrist artikkel 15002 – Spesifikasjoner
| Platedimensjon | 1219 x 3658 mm |
| Høyde | 12 mm |
| Mønster | Kvadratisk, 38 x 38 mm |
| Profiltykkelse | 6,5 / 5 mm (topp / bunn) |
| Åpning | 32 x 32 mm |
| Åpent area | 68% |
| Vekt | 6,1 kg/m2 |
| Vekt pr. plate | 27,2 kg |
| Overflade | Slipt / flat |
| Farge | Gul (RAL 1003) |
| Plastråstoff | Vinylester |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -40°C/110°C |
| Elektrisk ledningsevne | Isolerende |
Kontakt mig for en uforpligtende snak!
Kontakt osEller læs mere om vores produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter i glasfiber og tilbyder en bred vifte af tjenester fra tegning til installation.
Vores tjenester

