Profilbaseret rist
Artikel nr. 15601

H 40 mm, tæt plade, grå, sand, iso FR
Gitterrist artikkel 15601– Spesifikasjoner
| Platedimensjon | 500 x 6000 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Profilavstand | 49 mm |
| Vekt | 20 kg/m2 |
| Vekt pr. plate | 60 kg |
| Overflade | Finfordelt silica sand |
| Farge | Grå (RAL 7001) |
| Plastråstoff | Isophtalic polyester |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -20°C/80°C |
| Elektrisk ledningsevne | Isolerende |

Kontakt mig for en uforpligtende snak!
Kontakt osEller læs mere om vores produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter i glasfiber og tilbyder en bred vifte af tjenester fra tegning til installation.
Vores tjenester

