Trappetrin
Artikkel nr. 15910

H 38mm, 19×19, grå, sand, iso FR
Gitterrist artikkel 15910 – Spesifikasjoner
| Platedimensjon: | 315 x 6000 mm |
| Forsterkede kanter | Ene siden |
| Høyde | 38 mm |
| Profilavstand | 34 mm |
| Åpning mellom profiler | 14 mm |
| Åpent areal | 55% |
| Vekt | 19, kg/m2 |
| Vekt pr. plate | 45 kg |
| Overflade | Finfordelt silica sand |
| Farge | Grå (RAL 7001), gul front (RAL1003) |
| Plastråstoff | Isophtalic polyester |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -20°C/80°C |
| Elektrisk ledningsevne | Isolerende |
| Maks lengde anbefalt | 1,2 m |
Kontakt mig for en uforpligtende snak!
Kontakt osEller læs mere om vores produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter i glasfiber og tilbyder en bred vifte af tjenester fra tegning til installation.
Vores tjenester

