Kjøresterk rist
Artikkel nr. 15054

HL, H 51mm, 25,4 x 51, grå, konkav, ve FR
Gitterrist artikkel 15054 – Spesifikasjoner
| Platedimensjon | 1219 x 2460 mm |
| Høyde | 51 mm |
| Mønster | 25,4 x 51 mm |
| Profiltykkelse | 12,2 / 8,9 mm (topp / bunn) |
| Åpning | 13,2 x 41,1 mm |
| Åpent areal | 48% |
| Vekt | 41 kg/m2 |
| Vekt pr. plate | 122 kg |
| Overflate | U-formet konkav |
| Farge | Grå (RAL 7001) |
| Plastråstoff | Isophtalic polyester |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -40°C/110°C |
| Elektrisk ledningsevne | Isolerende |


Ta kontakt for en uforpliktende prat!
Kontakt ossEller les mer om våre produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter på glassfiber og tilbyr et bredt utvalg tjenester fra tegning til installasjon.
Våre tjenester

