Kjøresterk rist
Artikkel nr. 15540

H 64mm, åpning 10mm, grå, sand, iso FR
Gitterrist artikkel 15540 – Spesifikasjoner
| Platedimensjon | 1000 x 3000 mm |
| Høyde | 64 mm |
| Profilavstand | 25,4 mm |
| Åpning mellom profiler | 10,2 mm |
| Åpent areal | 40% |
| Vekt | 81 kg/m2 |
| Vekt pr. plate | 243 kg |
| Overflate | Finfordelt silica sand |
| Farge | Grå (RAL 7001) |
| Plastråstoff | Isophtalic polyester |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -20°C/80°C |
| Elektrisk ledningsevne | Isolerende |


Ta kontakt for en uforpliktende prat!
Kontakt ossEller les mer om våre produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter på glassfiber og tilbyr et bredt utvalg tjenester fra tegning til installasjon.
Våre tjenester

