Støpte gitterrister
Artikkel nr. 15001

H 12mm, 38×38, grey, flat, iso FR
Gitterrist artikkel 15001 – Spesifikasjoner
| Panelstørrelse | 1219 x 3658 mm |
| Høyde | 12 mm |
| Maske | Kvadratisk, 38 x 38 mm |
| Profil | 6,5 / 5 mm (topp / bunn) |
| Åpning | 32 x 32 mm |
| Åpen flate | 68 % |
| Vekt | 6,1 kg/m² |
| Vekt per plate | 27,2 kg |
| Overflate | Polert / glatt |
| Farge | Grå (RAL 7001) |
| Harpiks | Isoftalisk polyester |
| Brannklassifisering | ASTM E84-05, Klasse 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Arbeidstemperatur | -40 °C / +60 °C |
| Elektriske egenskaper | Isolerende |
Ta kontakt for en uforpliktende prat!
Kontakt ossEller les mer om våre produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter på glassfiber og tilbyr et bredt utvalg tjenester fra tegning til installasjon.
Våre tjenester

