Støpte gitterrister
Artikkel nr. 15034

H 38mm, 19×19, grå, sand, iso FR
Gitterrist artikkel 15034 – Spesifikasjoner
| Platedimensjon | 1219 x 3658 mm |
| Høyde | 38 mm |
| Mønster | Kvadratisk, 19 x 19 mm |
| Profiltykkelse | 7 / 5 mm (topp / bunn) |
| Åpning | 12 x 12 mm |
| Åpent areal | 42% |
| Vekt | 21,5 kg/m2 |
| Vekt pr. plate | 95,9 kg |
| Overflate | Finfordelt silica sand |
| Farge | Grå (RAL 7001) |
| Plastråstoff | Isophtalic polyester |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -20°C/80°C |
| Elektrisk ledningsevne | Isolerende |


Ta kontakt for en uforpliktende prat!
Kontakt ossEller les mer om våre produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter på glassfiber og tilbyr et bredt utvalg tjenester fra tegning til installasjon.
Våre tjenester

