Profilbasert gitterrist
Artikkel nr. 15510

H 38mm, åpning 19mm, grå, sand, iso FR
Gitterrist artikkel 15510 – Spesifikasjoner
| Platedimensjon | 1000 x 6000 mm |
| Høyde | 38 mm |
| Profilavstand | 34 mm |
| Åpning mellom profiler | 19 mm |
| Åpent areal | 55% |
| Vekt | 15,7 kg/m2 |
| Vekt pr. plate | 94,2 kg |
| Overflate | Finfordelt silica sand |
| Farge | Grå (RAL 7001) |
| Plastråstoff | Isophtalic polyester |
| Brannbestandighet | ASTM E84-05, Class 1 |
| Flammespredning | < 25 |
| Temperaturområde | -20°C/80°C |
| Elektrisk ledningsevne | Isolerende |


Ta kontakt for en uforpliktende prat!
Kontakt ossEller les mer om våre produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter på glassfiber og tilbyr et bredt utvalg tjenester fra tegning til installasjon.
Våre tjenester

