Fastgørelsesmaterialer
Artikkel nr. 16014

Topp-clip
Topp-clip 16014 – Spesifikasjoner
| Type | Topp-clip |
| Lengde | 60 mm |
| Bredde | 30 mm |
| Høyde | 12 mm |
| Vekt | 81 g |
| Åpning senter-senter | 40 mm |
| Hull lengde | 20 mm |
| Hull bredde | 10 mm |
| Bolt | M8 |
| Material | Galvanisert |
| Platetykkelse | 3 mm |
Generell info
Vi har et stort utvalg av forskjellige typer festemateriell i 316L og kan komme med våre anbefalinger på hvilke type som bør nyttes. Alle festemateriell kan bestilles med tilhørende bolt og mutter i A4 kvalitet.
Kontakt osKontakt mig for en uforpligtende snak!
Kontakt osEller læs mere om vores produkter og tjenester her
Tjenester
Vi er eksperter i glasfiber og tilbyder en bred vifte af tjenester fra tegning til installation.
Vores tjenester

